TAEBOPOWER.COM

Total Awarness Excellence Body Obedience

Lekce ETB®

Lekce ETB® je bezpochyby nejintenzivnějším cvičením, které je v současné době nabízeno na trhu fitness. Kombinací technik kopů a úderů dochází k efektivnímu procvičení svalstva celého těla, jak svalstva končetin, tak také svalstva trupového.
Energetická spotřeba při cvičení může dosáhnout spotřeby energie srovnatelné s během na běžkách. Chcete-li tedy opravdu trénovat, zlepšit svoji fyzičku, vytvarovat problematické partie jako jsou hýždě, boky, břicho, stehna a paže, zhubnout či jen si dát do těla, nemůžete se splést, když navštívíte lekce ETB®. Neobávejte se ale, že „vypustíte duši“. Každý si může intenzitu cvičení řídit sám. Neděláme žádné choreografie, tzn. procvičujeme jednu techniku nebo kombinaci v tempu slow a potom double time a následuje další technika. Nemusíte ani přemýšlet co přijde, ani si pamatovat co jsme dělali. Soustředíte se pouze na tady a teď a na své tělo. Kdykoli cítíte, že toho máte dost, můžete si udělat přestávku, jít se napít a po chvíli se můžete opět přidat – nic Vám neuteče, vzpomínáte – neděláme žádnou choreografii. Pracujeme podle filosofie – Get the first place by your own – tedy zvítěz sám nad sebou. Každý pracuje na hranici svých vlastních možností. Je to vlastně individuální trénink ve skupině, přičemž trenérem se stáváte Vy sami – není to skvělé, začít sám rozumět svému tělu? Poznávat co vlastně všechno dokážu a přitom si tempo postupu určovat sám? Ne cvičitel, ale Vy sami začínáte určovat tempo a intenzitu svého tréninku. A to není všechno. ETB® je naprosto převratným systémem na trhu komerčního fitness.
European Taebo vzniklo v roce 1999 v sousedním Německu. V roce 2000 Kateřina Masopustová, Master Instruktorka ETB® a majitelka EFPE Czech přivezla ETB® do ČR. Od roku 2000 vyškolila v Čechách a na Slovensku několik desítek trenérů, kteří šíří tento sportovní systém u nás.

KONTAKT


Tel: 777 072 888
mail: europeantaebo@icloud.com

©2014 by taebopower.com

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému Joomla