TAEBOPOWER.COM

Total Awarness Excellence Body Obedience

Jak správně cvičit ETB®

Hodina ETB® je trénink pro všechny věkové či fyzické kategorie. Je jedno, do jaké míry trénink zvládnete. Jste na určité výkonnostní hranici, kterou budete postupně posouvat. Stačí přijít na trénink, najít si místo, připravit si pití, ručník a začít cvičit sám se sebou a pro sebe.
Pokud už dál nemůžete, dáte si pauzu, oddychnete si a znovu se přidáte. Když dosáhnete další hranici svých fyzických možností, dáte si vždy pauzu. Protože nejsme všichni na stejné úrovni, nemůžeme společně odpočívat. Nemá význam se porovnávat, tím by člověk jen trpěl.
Každý má přestávku jen tehdy, když ji potřebuje. Nedá se stavět na tom, kdo je teď lepší či horší, to bychom museli naráz začínat, ale to jsou už závody a my jsme si přišli zacvičit – ne se s někým srovnávat. V ETB® nejsou soutěže, v ETB® jste si rovni, všichni dosahujete svoje maximum, a proto je jedno kolik máte roků, nebo jakou máte výdrž. Naučte se využívat trénink sami pro sebe. Trénink ETB® vám několikrát zlepší vaši kondici, kardiovaskulární systém, ohebnost a pružnost těla, zmenší tukové zásoby, zbaví Vás stresu a je jedno, jak na tom jste a kolik máte let, vždy však začínáte z té Vaší hranice a sami si ji posouváte směrem nahoru. Jeden potřebuje sníst více, aby se najedl a druhý méně, ale oba přišli do jednoho bodu, jsou nasyceni. Potom Vám zůstává už jen radost ze cvičení.

KONTAKT


Tel: 777 072 888
mail: europeantaebo@icloud.com

©2014 by taebopower.com

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému Joomla