TAEBOPOWER.COM

Total Awarness Excellence Body Obedience

Něco málo o mé osobě...

Dle textu níže to vypadá, že se celé dny věnuji jen sportu, ale není to tak. Mám dny někdy i měsíce, kdy nic nedělám a dopřeji mému tělu odpočinek. Jinak si také rád přečtu nějakou zajimavou knihu, zajdu si do kina či divadla nebo jen tak na procházku.

ETB®...

Advanced Instruktor

S taebem jsem se seznámil v listopadu roku 2004, kdy jsme přišel na svojí první hodinu. Už první hodina mě nadchla nejen kvůli tomu, že jsem si dal pořádně do těla a rozhýbal jsem veškeré klouby, protáhl svaly, ale také proto, že jsem měl před sebou spousty motivace v podobě klientek. :-)

 

V roce 2006 jsem se přihlásil na školení Basic a v roce 2008 Advanced.

Horské kolo...

Zajedu si i nějaký ten závod

Na horském kole už jezdím hodně dlouho. Rád jezdím lesními cestičkami. Dokonce jsem jezdívával pravidelně Nova Author Cup. V roce 2014 jsem jel poprvé orientační závod Bike Adventure. Tento závod mě hodně bavil. Jede se to dva dny, ale nezáleží jen na rychlosti ale také na tom, kolik jste ulovili bodů. Takže se člověk nemusí honit jak magor.

EFPE systémy...

Jiné druhy cvičení

Krom Taeba se také věnuji jiným EFPE systémům, do kterého patří jak Taebo tak i European Weights, European Aerobic, European Muscle Power, European Step, European ChessBoxing, European Power Stretch, European Spin Gym ....

Akce...

Víkendové soustředění

Během roku, se také pravidelně zúčastňuji různých buď víkendových nebo prodloužených víkendových akcí. Jako jsou legendární Merklín a Račice ale také menší spíše soukromé akce např. v Adršpašských skalách nebo v Kurdějově. Veškeré akce jsou jak pro instruktory tak také pro klienty.

KONTAKT


Tel: 777 072 888
mail: europeantaebo@icloud.com

©2014 by taebopower.com

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému Joomla