TAEBOPOWER.COM

Total Awarness Excellence Body Obedience

Jedinečná akce Žluté lázně

Už tuto neděli 21. 9. se škola EFPE představuje široké veřejnosti, aktuálním i potencionálním klientům celodenní velkolepou akcí cvičení pod širým nebem, která zahrnuje nejen sedm lekcí cvičení, ale také tři show EFPE týmu pro diváky. Akce je otevřená a vhodná pro všechny lidi, kteří mají zájem o efektivní trénink bez ohledu na věk a aktuální fyzickou kondici.
Návštěvníci EFPE Fitness Day si budou moci vyzkoušet, či shlédnout sportovně-zdravotní tréninkové systémy jako na příklad European Aerobic, European Muscle Power (EMP), European Taebo (ETB), European Weights, European Power Stretch (EPS) nebo European Spin Gym (ESG) – rehabilitační cvičení na páteř. EFPE se pyšní vysokou kvalitou instruktorů, která je dle tvrzení organizace zaručena náročným školicí systémem obsahujícím i pravidelné povinné doškolovací semináře – takzvané Refreshings.
„EFPE staví zdraví a komplexní rozvoj instruktorů a klientů nad veškeré komerční trendy, které nás pravidelně zaplavují. Díky přirozenosti sportovně-zdravotních systémů nacházíme sílu dělat to, co je správné, zdravé a především velmi efektivní pro rozvoj těla. Klienty vedeme k poznání vlastního těla a vlastních hranic, které je třeba občas překonat, aby se člověk mohl vyvíjet dál,“ říká Katka Masopustová, která vede školící tým v Čechách již od roku 2001 a která je výhradní držitelkou licence EFPE pro ČR a Slovensko. Akci organizuje EFPE Czech a její partner Hit Fitness Flora. Akce se bude konat v areálu Žluté lázně v Praze-Podolí, tuto neděli 21. 9. od 10h do 18h. Vstup je zdarma.

KONTAKT


Tel: 777 072 888
mail: europeantaebo@icloud.com

©2014 by taebopower.com

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému Joomla