TAEBOPOWER.COM

Total Awarness Excellence Body Obedience

Merklín 2015

O prodlouženém víkendu 7. - 10.5. 2015 se koná každoroční cvičení se systémy EFPE. Taktže tam nebude jen taebo ale mužete si vyzkoušet i jiné sporty, které jsou nejen na vyzičku ale také na správné držení těla, na posílení svalů a na procvičení celého skeletu.

Vždy se nás tam sejde super parta se spousty zábavy. Takže se nemusíte obávat, že by se jen cvičilo. Po tomto prodlouženém víkendu se budete cítit duševně odpočinutí s pocitem, že jste něco udělali pro své tělo se spousty zábavy.

Pokud byste měli o akci v Merklíně zájem, tak se mi prosím ozvěte a domluvíme co a jak. Kontakt na mě najdete zde

Jedinečná akce Žluté lázně

Už tuto neděli 21. 9. se škola EFPE představuje široké veřejnosti, aktuálním i potencionálním klientům celodenní velkolepou akcí cvičení pod širým nebem, která zahrnuje nejen sedm lekcí cvičení, ale také tři show EFPE týmu pro diváky. Akce je otevřená a vhodná pro všechny lidi, kteří mají zájem o efektivní trénink bez ohledu na věk a aktuální fyzickou kondici.
Návštěvníci EFPE Fitness Day si budou moci vyzkoušet, či shlédnout sportovně-zdravotní tréninkové systémy jako na příklad European Aerobic, European Muscle Power (EMP), European Taebo (ETB), European Weights, European Power Stretch (EPS) nebo European Spin Gym (ESG) – rehabilitační cvičení na páteř. EFPE se pyšní vysokou kvalitou instruktorů, která je dle tvrzení organizace zaručena náročným školicí systémem obsahujícím i pravidelné povinné doškolovací semináře – takzvané Refreshings.
„EFPE staví zdraví a komplexní rozvoj instruktorů a klientů nad veškeré komerční trendy, které nás pravidelně zaplavují. Díky přirozenosti sportovně-zdravotních systémů nacházíme sílu dělat to, co je správné, zdravé a především velmi efektivní pro rozvoj těla. Klienty vedeme k poznání vlastního těla a vlastních hranic, které je třeba občas překonat, aby se člověk mohl vyvíjet dál,“ říká Katka Masopustová, která vede školící tým v Čechách již od roku 2001 a která je výhradní držitelkou licence EFPE pro ČR a Slovensko. Akci organizuje EFPE Czech a její partner Hit Fitness Flora. Akce se bude konat v areálu Žluté lázně v Praze-Podolí, tuto neděli 21. 9. od 10h do 18h. Vstup je zdarma.

KONTAKT


Tel: 777 072 888
mail: europeantaebo@icloud.com

©2014 by taebopower.com

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému Joomla